Jdi na obsah Jdi na menu
 


BudouCnost tajemství a síly Slova

15. 12. 2014
Přijměte prosím radostnou zprávu
Dlouho očekávaná kniha o TAJEMSTVÍ A SÍLE SLOVA, o které jsem již dlouho vyprávěl, tento týden vychází do svého života. Mnozí se již těšíte a máte na co. Byla to dlouhá cesta, než tato kniha mohla přijít na světlo světa. Jsem velmi rád, že ji mohu doporučit všem, kteří cítí i vnímají, že náš mateřský jazyk, má v sobě mnohem více než většina lidí tuší. Náš mateřský jazyk je nedocenitelný a krásný dar. Odráží se v něm toho tolik, včetně velkého zaslíbení, které naše země kdysi dostala, ale které také musí naplnit.
Tato kniha o TAJEMSTVÍ A SÍLE SLOVA přináší zcela nová slova do našich dnů v poznávání sebe sama i života. Odhaluje významy slov a slovních pojmů takovým způsobem, který zde ještě nebyl, který vnímá člověka na všech jeho úrovních bytí. Jde daleko za hranici našich zvyklostí, zaběhnutých forem používání a uchopování slova, naší mluvy, našeho českého jazyka, který tím dostává další rozměr ve své obrovské síle působení pro novou budouCTnost. 
Přeji si, aby tato má první kniha tomu mohla pomáhat. 

Někteří z Vás přislíbili svou pomoc s propagací knihy, tak teď můžete použít své možnosti, kontakty i schopnosti, aby se dostala k mnoha lidem. :-)
ban-1.jpg
Knihu můžete objednávat na tajemstviasilaslova@seznam.cz
 
Video upoutávka je v příloze a také na:https://www.youtube.com/watch?v=JyJQT1S_8ds&feature=youtu.be
 
 nebo: https://plus.google.com/u/0/111470297349091166541/posts
 
Prosím, pokud můžete, přepošlete tuto nabídku dále.
 Se srdečným pozdravem a přáním dobrého čtení
 
KAREL KŘÍŽ
 
ban-4.jpg
 -- 
Karel Kříž 

STROMY A ŽIVOT 
Umělecké zpracování dřeva 
kurzy, semináře, přednášky 

www.stromyazivot.cz 
tel: 
604 109 330